KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11299216
nr 1129 9216
John Wilgert
(f. 1938), Sverige
Oljemålning, John Wilgert (f. 1938 ), Sverige. Fjällmotiv, signerad och daterad 1986. Olja, 47x56 cm
Kondition: mindre dukskada
John Wilgert, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 september 2017
kl 19:49:20
18/9 18:14:48